FUTSAL : ZVEZDA POSUSTALA U DRUGOM POLUVREMENU

U 6 kolu Futsal lige Sever , fudbaleri Zvezde iz Gornjeg Ljubeša izgubili su na svom terenu od Rasadnika iz Velikog Šiljegovca sa 1 : 3 .

Domaći fudbaleri počeli su dobro i dominirali u prvom poluvremenu , postigavši gol još na samom početku . Medjutim , kako je utakmica odmicala , igračima Zvezde ponestajala je kondicija i koncentracija , pa su pred sam kraj prvog poluvremena primili izjednačujući gol .

U drugom poluvremenu bilo je evidentno , da će iskusnija ekipa Rasadnika dominirati  , te su gosti postigli još 2 gola do konačnih 1 : 3 .

Zvezda iz Gornjeg Ljubeša iz 5 odigranih kola ima 2 pobede i 3 poraza i nalazi se na sredini tabele . Sledećeg vikend , odigraće se derbi izmedju aleksinačke Brdjanke i Zvezde u Hali sportova .