KMF “ALEKSINAC 2015“ – KMF “TIMOK 2013“ 6:2 (3:1)

Naši momci su posle dva vezana poraza uspeli da ostvare važan trijumf pred svojim navijačima. Pao je lider iz Zaječara i to dosta ubedljivo. Sam početak meča nije nagoveštavao laganu pobedu naših momaka, jer su gosti već u 2 minutu poveli sa 0:1. Već u sledećem napadu preko Lazića, koji postiže prelep pogodak, naši momci poravnavaju. U 5 minutu preokret preko Lovrenčića. Naši u tim momentima kontrolišu igru, lopta je više u našem posedu i to rezultira pogotkom Amira Zeke u 13 minutu za vodjstvo od 3:1. Tim rezultatom se otišlo na odmor.
Nastavak donosi isti odnos ekipa prema igri. Lovrenčić svojim drugim pogotkom u 23 minutu donosi našoj ekipi lepu prednost od 4:1. Polovinom drugog poluvremena jednu nesmotrenost naših momaka gosti kažnjavaju pogotkom. Od tog momenta kreću na sve ili ništa, igraju bez golmana, i u takvoj igri se ne snalaze baš najbolje što koristi Miloš Stanković i golovima u 36 i 38 minutu postavlja konačnih 6:2 za naš tim.
Gostima sve čestitke na fer i korektnoj igri, a sudijskom dvojcu na dobro obavljenom poslu.
Ovo je bila poslednja ovogodišnja utakmica pred našom publikom. Pred pauzu, naši momci sledećeg vikenda u 10.kolu gostuju ekipi KMF ‘’BSK’’ iz Bujanovca.