TREĆI PORAZ KOŠARKAŠA NAPRETKA

Iako su svi očekivali pobedu u četvrtom kolu Druge košarkaške lige , dojučerašnji prvoligaš Napredak iz Aleksinca doživeo je treći poraz i to na svom terenu od novajlije u ligi Radnika iz Surdulice . Rezultat je bio 62 . 65 ( 21 : 31 ) .

Po četvrtinama ( 13: 10 ) , 8 : 21 ) (15 : 18 )  (26 16 )

Košarkaši Napretka su u prve dve četvrtine postigli ukupno koševa koliko i novajlija Radnik u samo jednoj četvrtini ( druga četvrtina) .

Meč je rešen u drugoj četvrtini kada je Napredak iz Aleksinca postigao svega 8 , a gosti 21 koš . Trudili su se aleksinački košarkaši da stignu goste tokom čitave utakmice ali im to nije uspevalo .  Na kraju , potpuno zaslužena pobeda novajlije u ligi koji je do skoro igrao sa Jastrebom iz Aleksinca .

U ovom trenutku Napredak je pri dnu tabele , a u narednom kolu igraće derbi začelja sa Klikom iz Arilja koji , do sada, nema ni jednu pobedu .