КАРАТИСТИ ОСВОЈИЛИ 16 МЕДАЉА

У недељу  10.04.2022.год у Аранђеловцу   је одржан међународни карате турнир “SKU OPEN TURNIR“ организацији “Српске Карате Уније“.

На овом турниру је наступило 25 клубова са 400 такмичара из Србије Румуније и Републике Српске.

Карате клуб “Шуматовац“ и његови такмичари су освојили 16 медаља и то 5 златних , 3 сребрне и 8 бронзаних медаља.У најмлађим категоријама су освојили 11 стимулативних медаља а у генералном пласману заузели високо четврто место.

3.Емина Младеновић

Златне медаље у својим категоријама у борбама јуниорки Емина Младеновић и у категорији сениора Никола Ристић.

Сребрне медаље у својим категоријама у катама освојили су:

1.Емина Младеновић

3.Стефан Стојановић

У борбама јуниорки Милица Јовановић и у борбама јуниора Стефан Стојановић.

3.Ирена Бошковић

Бронзане медаље у својим категоријама у борбама јуниорки Емина Младеновић у апсолутној категорији Милица Јовановић. У сениорској конкуренцијиу борбама сениора Никола Ристић.