FUDBALERI NAPRETKA POBEDILI U DERBIJU MORAVU UZ DRAMU NA TERENU

U derbi susretu 7 kola fudbalske lige Centar , fudbaleri Napretka iz Aleksinca pobedili su Moravu iz Žitkovca rezultatom 2 : 1 .

U vrlo borbenoj utakmici pred 2.000 gledalaca , Napredak je poveo sa 1 : 0  u 43 minutu golom Zeke ,jednog od najboljeih fudbalera na utakmici . Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme ..

U drugom poluvremenu , ponovo se igralo borbeno ali bez izglednih šansi . Tako je bilo sve do pred kraj utakmice . A , onda drama . Najpre je Morava imala jedanaesterac koji je Marković  pretvorio u gol i izjednačenje .

Iako su igrali sa 10 igrača , fudbaleri Napretka nisu se mirili sa remijem i u poslednjem minutu , preko Čabrića postižu pobedonosni  gol za 2 : 1 .

Napredak se ,sada , izdvojio sam na trećem mestu sa 15 bodova , dok je Morava pri dnu tabela sa 5 bodova .

U narednom kolu  Napredak ide u Pukovac , dok Morava dočekuje prvoplasirani Sindjelić .

Fudbaleri Bukovika iz Ražnja igraju sve bolje . Oni su na svom terenu pobedili Orljane sa 3 : 1 i trenutno zauzimaju sredinu tabele . Narednog kola gostovaće ekipi Naša krila u Belotincu .