VIDEO PRILOG TV LASER , aleksinac.biz , Tekst i foto Dušan Stevanović
U 7 kolu fudbalske lige Zona “ Istok “ , Moravica iz Subotinca je napravila iznenadjenje i pobedila u gostima Orljane sa 1 0 . Rudar sa Aleksinačkih rudnika izgubio je na svom terenu od prvo plasiranog Timočanina iz Knjaževca sa 0 2
 , dok je Bukovik iz Ražnja ,na svom terenu , pobedio u derbiju začelja Majdanpek sa 1 0 . Ekipa Svrljiga je u Kladovu izgubila od Brodomerkura sa 2 0 .
    U 7 kolu NIšavske okružne lige , Napredak iz Aleksinca izgubio je u derbiju od Rasovače sa 3 0 . Morava iz Žitkovca je napavila veliko iznenadjenje pobedom u gostima nad Moravicom iz Čečine sa 0 3  , dok je Palilula u Aleksincu igrala nerešeno 2 2 sa Radničkim iz Čapljinca . Crvena zvezda iz Gornjeg Ljubeša pobedila je na svom terenu Padinu sa 3 1 , dok je Napredak iz Krušija izgubio kod kuće , od Moravice iz Zaplanjske Toponice sa 2 3  . Jedinstvo iz Grejača koje ove godine , igra jako slabo , izgubiloje na svom terenu od Zemljoradnika iz Balajnca sa 0 3
7.kolo
Rezultati
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.09.201815:30

Bukovik

1 : 0

Majdanpek

30.09.201815:30

OFK Slatina

0 : 0

Timok 1919

30.09.201815:30

Kablovi

0 : 0

Đerdap

30.09.201815:30

Orljane

0 : 1

Moravica

29.09.201815:30

BSK

2 : 3

Malošište

30.09.201815:30

Hajduk Veljko

5 : 0

Naša krila 1936

29.09.201815:30

Brodoremont

2 : 0

Svrljig

30.09.201815:30

Rudar Alpos

0 : 2

Timočanin

TABELA

1

Timočanin

7 6 1 0 19
2

Timok 1919

7 5 1 1 16
3

Moravica

7 5 0 2 15
4

Hajduk Veljko

7 4 2 1 14
5

BSK

7 4 0 3 12
6

Đerdap

7 3 2 2 11
7

Malošište

7 3 2 2 11
8

Kablovi

7 3 1 3 10
9

Orljane

7 3 1 3 10
10

Brodoremont

7 3 0 4 9
11

Naša krila 1936

7 3 0 4 9
12

OFK Slatina

7 2 2 3 8
13

Bukovik

7 2 2 3 8
14

Svrljig

7 1 1 5 4
15

Majdanpek

7 1 0 6 3
16

Rudar Alpos

7 0 1 6 1
8.kolo
Sledeće kolo
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.10.201815:00

Majdanpek

:

Timočanin

06.10.201815:00

Svrljig

:

Rudar Alpos

07.10.201815:00

Naša krila 1936

:

Brodoremont

07.10.201815:00

Malošište

:

Hajduk Veljko

07.10.201815:00

Moravica

:

BSK

06.10.201815:00

Đerdap

:

Orljane

06.10.201815:00

Timok 1919

:

Kablovi

07.10.201815:00

Bukovik

:

OFK Slatina

NIŠAVSKA OKRUŽNA LIGA

7.kolo
Rezultati
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.09.201815:30

Radnički 1924

4 : 1

Sloga

29.09.201815:30

Rasovača

3 : 0

OFK Napredak 1929

30.09.201815:30

Moravac

0 : 3

Morava (Ž)

30.09.201815:30

Naisus 1977

5 : 0

Doljevac

30.09.201815:30

Palilula

2 : 2

Radnički 1947

30.09.201815:30

Crvena zvezda

3 : 1

Padina

29.09.201815:30

Napredak 2012

2 : 3

Moravac

30.09.201815:30

Mladost (B)

3 : 0

Elid

30.09.201815:30

Jedinstvo GVD

0 : 3

Zemljoradnik

TABELA NIŠAVSKE OKRUŽNE LIGE

Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Rasovača

7 6 0 1 18
2

Zemljoradnik

7 5 2 0 17
3

Mladost (B)

7 5 1 1 16
4

Morava (Ž)

7 5 0 2 15
5

OFK Napredak 1929

7 5 0 2 15
6

Naisus 1977

7 4 2 1 14
7

Palilula

7 3 2 2 11
8

Moravac

7 3 1 3 10
9

Radnički 1924

7 3 1 3 10
10

Doljevac

7 3 1 3 10
11

Napredak 2012

7 2 1 4 7
12

Crvena zvezda

7 2 1 4 7
13

Moravac

7 1 3 3 6
14

Radnički 1947

7 1 3 3 6
15

Elid

7 1 3 3 6
16

Sloga

7 2 0 5 6
17

Jedinstvo GVD

7 1 0 6 3
18

Padina

7 0 1 6 1
8.kolo
Sledeće kolo
03.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.10.201815:00

Sloga

:

Zemljoradnik

03.10.201815:00

Elid

:

Jedinstvo GVD

03.10.201815:00

Moravac

:

Mladost (B)

03.10.201815:00

Padina

:

Napredak 2012

03.10.201815:00

Radnički 1947

:

Crvena zvezda

03.10.201815:00

Doljevac

:

Palilula

03.10.201815:00

Morava (Ž)

:

Naisus 1977

03.10.201815:00

OFK Napredak 1929

:

Moravac

03.10.201815:00

Radnički 1924

:

Rasovača