PUKLA “ STOTKA “ NAPRETKU , POBEDIO I “ JASTREB „

U 8 kolu Druge košarkaške lige  , grupe play out , Napredak iz Aleksinca je ubedlljivo savladao imenjaka iz Kruševca sa 100 : 75 . Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu koji su Aleksinčani dobili 51 : 27  .

U drugom poluvremenu se igralo opuštenije , a priliku su dobili i igrači koji imaju manju minutažu .

Napredak iz Aleksinca sada ima skor od 5 pobeda i 3 poraza . Prvenstvo se zbog košarkaškog Kupa nastavlja za 15 dana , kada će Napredak gostovati poslednjeplasiranom Beovuku , u  Beogradu .

Drugi aleksinački predstavnik u košarci koji se takmiči u Drugoj regionalnoj ligi Istok , na mišiće je savladao komšije iz Sokobanje sa 59 : 55 .  Sokobanjci su odlično odigralii prvo poluvreme i vodili sa 17 : 29 . Tako je bilo do pred kraj utakmice ali je na kraju , Jastreb uspeo da pobedi .

Aleksinčani su , trenutno , treći na tabeli sa 6 pobeda i 5 poraza , a u narednom kolu  su slobodni .