RUKOMETAŠI ALEKSINCA DOBILI PRVU MEČ LOPTU

U prvoj finalnoj utakmici baraža Prve rukometne lige – Istok i borbi za plasman  u Super B ligu ,sastale su se ekipe Aleksinca i  Mladog radnika iz Požarevca. Aleksinčani su iskoristili  prednost domaćeg terena i pobedili sa 32 : 30 .

Medjutim , nije sve bilo tako glatko . Gosti iz Požarevca su se pokazali kao protivnik za respektovanje i  prvo poluvreme dobili sa 11 : 12 .

Tek u drugom poluvremenu Aleksinčani su pokazali svoje pravo lice i jakim tempom i gromoglasnim navijanjem slomili otpor gostiju .

Bio je to susret 2 različite ekipe . Požarevljani su stariji i iskusniji , Aleksinčani mladji i poletniji ali se na terenu videlo i sa manje iskustva .

Sledeća odlučujuća utakmica se igraa u sredu , u Požarevcu . Aleksinčani nose 2 gola prednosti , a da li će pobediti iskustvo ili mladost ostaje da se vidi .