PEHAR , PA PORAZ !

Večeras su fudbaleri malog fudbala “ Brdjanka” iz  Aleksinca dobili pehar zbog plasmana u viši rang – Treću fudbalsku ligu ,  a zatim I debitovali u njoj na svom terenu protiv odlične ekipe Jastrebac iz Blaca .

Kao I svaki debitant u višem rangu I Brdjanka se nesnalazi najbolje I u 2  odigrane utakmice doživljava 2 poraza .

Više se očekivalo od aleksinačke ekipe na debiju u svom gradu ali je Jastrebac bio prejak I slavio sa 2 : 7 ( 2:4 ) ,

Gosti su poveli sa 3 : 0 , da bi Brdjanka smanjila , u jednom trenutku na 2: 3 , Do kraja poluvremena gosti su postigli još jedan gol I na odmor se otišlo  sa 2 : 4 .

Interesantno je da je Brdjanka nastupila sa samo 5 igrača , odnosno sa samo jednom zamenom , što se odrazilo na igru u drugom poluvremenu , kada je domaćim igračima ponestalo snage . Iako su se svojski ttrudili Aleksinčani su izgubili sa 2 : 7